TÜM ABONE İŞLEMLERİNİZİ ARTIK İNTERNET ÜZERİNDEN YAPABİLİRSİNİZ

      TÜM ABONE İŞLEMLERİNİZİ ARTIK İNTERNET ÜZERİNDEN YAPABİLİRSİNİZ


1-    YENİ ABONE TALEBİ
       Yaptığımız düzenleme ile Mesken ve İşyeri için Yeni Abone işlemlerinizi şubelerimize gelmeden yapabilirsiniz. info@asat.gov.tr mail adresimiz üzerinden Yeni Abone talebinizi oluşturabilirsiniz.
DİKKAT !!!: Yeni su aboneliği daha önce abonelik yapılmamış ve bağlı sayacı bulunmayan yerler için yapılır. Müracaatınız sonrası sizinle irtibata geçileceğinden lütfen iletişim bilgilerinizi eksiksiz ve doğru girdiğinizden emin olun.


YENİ ABONE TALEBİMİ NASIL YAPARIM?
info@asat.gov.tr adresine e-mail atmanız yeterli olacaktır. Arkadaşlarımız en kısa sürede size geri döneceklerdir.
DİKKAT !!!: Talebinizi oluştururken T.C. Kimlik Numaranızı, Adınızı, Soyadınızı, Cep Telefonu Numaranızı, Abone talep ettiğiniz mülkün kullanım durumunu (Mesken – İşyeri), DASK (Deprem Sigortası) poliçe numaranızı belirtmelisiniz. Ayrıca Tapu veya Kontrat, Kimlik ve Genel İskan Belgenizin de taranmış halinin mail ile gönderilmesi gerekmektedir.
2-    ABONE SÖZLEŞME DEVRİ TALEBİ
       Yaptığımız düzenleme ile Mesken ve İşyeri için Abone Sözleşme Devri işlemlerinizi şubelerimize gelmeden yapabilirsiniz.. info@asat.gov.tr mail adresimiz üzerinden Abone Sözleşme Devri talebinizi oluşturabilirsiniz.
DİKKAT !!!:  Abone Devir Başvurusu daha önce aboneliği bulunan yerler için yapılır. Müracaatınız sonrası sizinle irtibata geçileceğinden lütfen iletişim bilgilerinizi eksiksiz ve doğru girdiğinizden emin olun.


ABONE SÖZLEŞME DEVRİ TALEBİMİ NASIL YAPARIM?
info@asat.gov.tr adresine e-mail atmanız yeterli olacaktır. Arkadaşlarımız en kısa sürede size geri döneceklerdir.
DİKKAT: Talebinizi oluştururken Devir almak istediğiniz Su Abone Numarasını, T.C. Kimlik Numaranızı, Adınızı, Soyadınızı, Cep Telefonu Numaranızı, Abone talep ettiğiniz mülkün kullanım durumunu (Mesken – İşyeri), DASK (Deprem Sigortası) poliçe numaranızı belirtmelisiniz. Ayrıca Tapu veya Kontrat ve Kimlikliğinizin taranmış halinin mail ile gönderilmesi gerekmektedir.
3-    ABONE SÖZLEŞME İPTALİ TALEBİ
       Mesken ve İşyeri için Yeni Abone müracaatınızı şubelerimize gelmeden yapabilirsiniz. info@asat.gov.tr mail adresimiz üzerinden Yeni Abone Sözleşme İptali talebinizi oluşturabilirsiniz.
DİKKAT !!!: Abone Sözleşme İptali mülkten çıkma durumunuzda adınıza olan aboneliğin sonlandırılması için yapılır. Müracaatınız sonrası sizinle irtibata geçileceğinden lütfen iletişim bilgilerinizi eksiksiz ve doğru girdiğinizden emin olun.


ABONE SÖZLEŞEM İPTALİ TALEBİMİ NASIL YAPARIM?
info@asat.gov.tr adresine e-mail atmanız yeterli olacaktır. Arkadaşlarımız en kısa sürede size geri döneceklerdir.
DİKKAT !!!: Talebinizi oluştururken Sözleşme İptali yapacağınız abone numaranızı, T.C. Kimlik Numaranızı, Adınızı, Soyadınızı, Cep Telefonu Numaranızı. Banka Adını ve İBAN numaranızı belirtmelisiniz. Ayrıca Kimlik belgenizin taranmış halini mail ile gönderilmesi gerekmektedir.


www.asat.gov.tr – ALO ASAT 185

0242 310 12 66 - 0242 310 14 03