ASAT GENEL MÜDÜRÜ KURT GAZİPAŞA’DA İNCELEMELERDE BULUNDU

Asat Genel Müdürü Av. İbrahim KURT, pandemi sürecinde tam kapanma tedbirlerinin uygulandığı Ramazan Bayramında 7/24 esasına göre çalışan personeli ziyaret etti. Gazipaşa’da devam eden yatırımları ve çalışmaları denetleyen KURT vatandaşın kesintisiz hizmet alması için gerekli tüm tedbirlerin alındığını ifade etti.

Gazipaşa ziyareti kapsamında, Antalya Büyükşehir Belediye Meclisi Üyeleri Zafer TAN ve Mehmet YÜKSEL ile birlikte Karaçukur, Yenigüney, Çimenbağ, Üçkonak, Esenpınar, Akoluk, Gökçesaray, Sazak, Doğanca, Çile, Hasdere ve Çobanlar Mahalleleri’ne gidildi. Mahalle Muhtarları ile görüşülerek bölgenin altyapı ihtiyacı ve öncelikleri ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.

Genel Müdür ve beraberindekiler, Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali YILMAZ’ı, 22. dönem Antalya Milletvekili Osman ÖZCAN’ı ve Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Avni ATAY’ı da ziyaret ettiler. 1978 Yılında bölgede kiraz yetiştiriciliğini başlatan ve tarımsal faaliyetlerle bölgenin ekonomik kalkınmasına büyük katkı sağlayan 22. Dönem Milletvekili Osman ÖZCAN’a ait örnek bahçeler hakkında bilgi aldılar.