İnternet Üzerinden Ödeme

Web sitemiz, uzun süreden beri yürürlüğe koymuş olduğu İnternet Üzerinden Su Faturası Ödeme hizmetini, daha da kaliteli hale getirerek devam etmektedir.

İnternetten kredi kartı bilgilerini girerek su faturası ödeme, ne kadar güvenlidir? Kredi kartı bilgilerim bu şekilde üçünçü şahısların eline geçmez mi? gibi sorular doğal olarak tüm vatandaşlarımızın aklına takılan sorulardır. Biz bu sorulara çok rahat bir şekilde kesinlikle internet üzerinden su faturası ödeme, en az bir başka yöntem ile ödemek kadar güvenlidir diyebiliyoruz. İnternet üzerinden yapılan tüm ödemeler anında ana sistemimizde işlem görmektedir. Suyu kesilen bir abone internet üzerinden ödeme yaptığı zaman, su açım emri anında otomatik olarak işleme konulmaktadır.

Kredi kartı bilgilerinin üçüncü şahıslara geçmesi diye bir olay söz konusu değildir. Web sitemizin çalıştığı server da bir başka domain çalışmamaktadır. Web serverimiz, her türlü domain ve yazılım kontrol ve geliştirmesi birimlerimiz tarafından sürekli olarak yapılmaktadır. Hiç bir şekilde kredi kartı bilgileri tarafımızca tutulmamaktadır. Kredi kartı ile tüm kontroller Bankalar arası kredi kartları merkezi tarafından yapılmaktadır. Bu süreçlere herhangi bir müdahalemiz söz konusu değildir. Bize sadece kredi kartının ödeme işlemi için uygun olup olmadığı bilgisi dönmektedir. Kredi kartı bilgisi uygun ise kredi kartının limitine ödeme tutarı kadar bloke konulmaktadır.